waffle-makinesi

Bubble Waffle Makinesi

  Son yıllarda popülerliği iyice artan Waffle tatlısı için üretilen waffle makinesi modelleri içinden en çok talep gören Bubble Waffle Makinesi ile tanışın.Cihazımızın tanıtım videosunu izlemek isterseniz buraya tıklayın…

Bubble Waffle Makinesi Nedir?

waffle-makinesi

BUBBLE WAFFLE MAKİNESİ

 

SMH markasına ait Bubble Waffle Makinesi %100 yerli üretimdir. Makine yarı mamülleri tamamen TÜRK ve AVRUPA menşeilidir. Cihazın hiç bir yerinde ÇİN MALI KULLANILMAMIŞTIR.SMH MAKİNE hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünlerini incelemek için buraya tıklayın.

Cihazda alman yapımı termostat kullanılmıştır. Bu sayede makine ısı kaybı yaşamadan ve makinenizi gün boyu aralıksız kapatmadan çalıştırabilir ve Bubble Waffle Üretebilirsiniz.

Bir Bubble Waffle üretim süresi 2,5dk’dır. saatte ortalama 22-24 Bubble Waffle üretebilirsiniz.

SMH Bubble Waffle Makinesi zaman ayarlı olup üretim esnasında kontrolü elinizde tutabilir ve hep aynı kalitede Bubble Waffle üretebilirsiniz.

Yanmaz ve Yapışmaz malzemeden üretilen plakada son teknoloji granit teflon kullanılmıştır ve uzun ömürlü kullanımı ile yağlama yapmadan üst üste bubble waffle üretebilirsiniz.

Ahşap sapı ile ergonomik yapıya sahip olan SMH bubble waffle makinesi ısıyı gövde de tutarak kollara gelmesine engel olur

360 derece kendi ekseninde dönderebileceğiniz kafa yapısı ile bubble waffle’larınız hep aynı eşitlikte hamur dökümüyle çıkar.

Kilitli yapısı ile hamur aradan sızmaz, bubble waffle’ı döndürdüğünüz zaman bile hamur makine içerisinde hapsedilir.

Kolay temizlenebilir yapısı ile sizi zahmetten kurtarır.

SMH Endüstriyel Mutfak Makineleri ticari mutfak ekipmanları konusunda lider bir marka olup Bubble Waffle makinesi ile sektörde birçok cafe ve restaurant’a hizmet vermektedir.

Sorunsuz ,uzun ömürlü ve uygun waffle makinesi satın almak istiyorsanız SMH Bubble Waffle Makinesi tam size göre bir makine. Hemen satın almak için buraya tıklayın…

Cihazlarımız 2 yıl garanti kapsamında olup, Yedek parça ve olası arıza durumunda anlık destek sağlanmaktadır.Cihazlarımızın garantisi bitse bile cüzi ücretler karşılığında teflon yenileme hizmetimiz vardır.

 

Bubble Waffle Makinesi Teknik Özellikleri

SMH BUBBLE WAFFLE MAKİNESİ İLE MÜKEMMEL BUBBLE WAFFLE’LAR ÜRETİN.

 

2 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir